Opiekun Osoby Starszej

OBOWIĄZKI: 

  • pomaganie podopiecznym w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych (podawanie posiłków, karmienie, utrzymywanie czystości w pokoju, organizacja czasu wolnego, pomoc w przemieszczaniu się);
  • pomoc w utrzymaniu codziennej higieny (mycie, zmiana pieluchomajtek, zmiana bielizny pościelowej, układanie w łóżku);
  • zapewnienie kontaktów z otoczeniem (znajomymi, rodziną, wspomaganie uczestnictwa w życiu społecznym domu opieki).

WYMAGANIA:

  • Wymagane jest doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych (zawodowe, wolontariackie albo osobiste np. opieka nad członkiem rodziny) lub wykształcenie kierunkowe (opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun w DPS)

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy:
Srebrna Magnolia, ul. Brzozowa 35, 66-446 Osiedle Poznańskie,
lub na adres biuro@srebrnamagnolia.pl

Kontakt telefoniczny w godz. 09:00-15:00 pod nr.: 605 321 661

 

Klauzula informacyjna zgodna z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), dalej zwanego RODO w procesie rekrutacji. Administratorem Danych Osobowych jest NIKO Krzysztof Białkowski z siedzibą: ul. Brzozowa 35, 66-446 Osiedle Poznańskie. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie - w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dom Opieki Gorzw Wlkp. Magnolia
Fachowa, całodobowa opieka nad osobami starszymi.
O nas

„Srebrna Magnolia” to nasz prywatny pensjonat działający od 2013 roku na mocy Zezwolenia Wojewody nr PS. – 1.9423.5.2014.ETom. Jesteśmy placówką służącą całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku, przewlekle chorym i niepełnosprawnym.

Współpraca
Kontakt

Dom Seniora „Srebrna Magnolia”
ul. Brzozowa 35
66-446 Osiedle Poznańskie
Tel. biuro: 605 321 661
Tel. pielęgniarki 517 665 724
E-mail: biuro@srebrnamagnolia.pl

+ 48 691 518 230

Znajdź nas
Script logo