Dlaczego my

Nasz dom mieści się w miejscowości Osiedle Poznańskie, przylegającej bezpośrednio do przedmieść Gorzowa Wielkopolskiego i leży w cichej i malowniczej nizinnej okolicy z widokami na okoliczny krajobraz. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób starszych. Wyeliminowane zostały wszelkie bariery architektoniczne zarówno na zewnątrz jak i w środku. Łazienki dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych – z uchwytami przy toaletach i prysznicami bez brodzików.

Niewątpliwym atutem jest duży i zadbany ogród oraz taras, który od wczesnej wiosny do jesieni pozwala naszym Pensjonariuszom na bezpośredni kontakt w naturą i świeżym powietrzem.

Dbając o utrzymanie kondycji intelektualnej naszych Podopiecznych prowadzimy codzienną terapię zajęciową. Gry, testy, zabawy i zajęcia praktyczne pozwalają na urozmaicenie dnia oraz wypełniają czas między posiłkami.

Prowadzimy własną kuchnię mając na względzie indywidualne potrzeby, stan zdrowia i upodobania mieszkańców, ale przede wszystkim zalecenia lekarza i dietetyka.

Tak szeroki zakres naszych usług sprawia, że zaufały nam już liczne osoby wraz ze swoimi rodzinami. Staramy się wywiązać z naszych obowiązków oferując profesjonalizm, jednocześnie wkładając w naszą działalność uczucie ciepła i oddania. Satysfakcję z własnego zaangażowania otrzymujemy w postaci zadowolenia naszych mieszkańców oraz wdzięczności ich najbliższych.

Dom Opieki Gorzw Wlkp. Magnolia
Fachowa, całodobowa opieka nad osobami starszymi.
O nas

„Srebrna Magnolia” to nasz prywatny pensjonat działający od 2013 roku na mocy Zezwolenia Wojewody nr PS. – 1.9423.5.2014.ETom. Jesteśmy placówką służącą całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku, przewlekle chorym i niepełnosprawnym.

Współpraca
Kontakt

Dom Seniora „Srebrna Magnolia”
ul. Brzozowa 35
66-446 Osiedle Poznańskie
Tel. biuro: 605 321 661
Tel. pielęgniarki 517 665 724
E-mail: biuro@srebrnamagnolia.pl

+ 48 691 518 230

Znajdź nas
Script logo